Noční fotografování
v mystickém středu potemnělé Prahy
s lampami zářícími do tajuplné tmy.

Noční focení v mystické Praze, fotokurz, který Vás posune dál

Noc je tajemná sestra dne. Jako perly na jejich šatech se po setmění rozsvítí pražské lampy a různě barevná světla lákají fotografy již po celá desetiletí. Nechte se unášet atmosférou prozářené metropole a naučte se zachytit noční mystérium svým fotoaparátem.

Co se na kurzu noční fotografie naučíte?

  • Základní a nejlepší nastavení fotoaparátu pro noční fotografování
  • Jak správně měřit expozici ve tmě
  • Ostření při nízké hladině osvětlení
  • Barevná teplota nočních fotografií
  • Dlouhá expozice a její využití
  • Jak pořídit „data“ pro zpracování nočních snímků

Aktuálně vypsaný termín

není vypsaný žádný termín

Cena a platba

Konečná cena je 990 Kč, nejsem plátce DPH. Do 24 hodin po odeslání závazné objednávky obdržíte podrobné platební instrukce na Váš email.

Pro koho je kurz určen?

Pražské noční fotografování je vhodné pro začátečníky a středně pokročilé fotografy. Vše, co bude nutné dodržet k pořízení dobré noční fotografie, se dozvíte na místě a tak nepotřebujete žádné hlubší znalosti z oblasti fotografování v noci.

Rád Vám na konkrétní termín pražského nočního fotografického kurzu vystavím dárkový poukaz. Překvapte své blízké originálním dárkem.

Jaké fotografické vybavení budete na kurzu potřebovat?

Vlastní fotoaparát, nejlépe digitální zrcadlovku s výměnnými objektivy, dobře ale poslouží i lepší kompaktní fotoaparát s možností manuálního nastavení expozice. Nutností noční fotografie je stativ. Pokud vlastníte kabelovou nebo dálkovou spoušť, užijete si i expozice delší než 30 vteřin.

Počet účastníků kurzu

Maximální počet účastníků fotografického kurzu noční fotografie je 8 fotografů. Nezbylo-li na Vás místo v aktuálním termínu, nevěšte hlavu. Další termíny budu vypisovat s ohledem na roční období a aktuální poptávku.

Fotografické kurzy v Praze, kterých se můžete zúčastnit

Související články