Noční fotografování
v mystickém středu potemnělé Prahy
s lampami zářícími do tajuplné tmy.

Noční focení v mystické Praze, fotokurz, který Vás posune dál

Noc je tajemná sestra dne. Jako perly na jejich šatech se po setmění rozsvítí pražské lampy a různě barevná světla lákají fotografy již po celá desetiletí. Nechte se unášet atmosférou prozářené metropole a naučte se zachytit noční mystérium svým fotoaparátem.

Co se na kurzu noční fotografie naučíte?

  • Základní a nejlepší nastavení fotoaparátu pro noční fotografování
  • Jak správně měřit expozici ve tmě
  • Ostření při nízké hladině osvětlení
  • Barevná teplota nočních fotografií
  • Dlouhá expozice a její využití
  • Jak pořídit „data“ pro zpracování nočních snímků

Aktuálně není vypsaný žádný termín tohoto workshopu. Jaké jsou aktuálně vypsané kurzy a workshopy se můžete podívat zde.

Pro koho je kurz určen?

Pražské noční fotografování je vhodné pro začátečníky a středně pokročilé fotografy. Vše, co bude nutné dodržet k pořízení dobré noční fotografie, se dozvíte na místě a tak nepotřebujete žádné hlubší znalosti z oblasti fotografování v noci.

Rád Vám na konkrétní termín pražského nočního fotografického kurzu vystavím dárkový poukaz. Překvapte své blízké originálním dárkem.

Jaké fotografické vybavení budete na kurzu potřebovat?

Vlastní fotoaparát, nejlépe digitální zrcadlovku s výměnnými objektivy, dobře ale poslouží i lepší kompaktní fotoaparát s možností manuálního nastavení expozice. Nutností noční fotografie je stativ. Pokud vlastníte kabelovou nebo dálkovou spoušť, užijete si i expozice delší než 30 vteřin.

Počet účastníků kurzu

Maximální počet účastníků fotografického kurzu noční fotografie je 8 fotografů. Nezbylo-li na Vás místo v aktuálním termínu, nevěšte hlavu. Další termíny budu vypisovat s ohledem na roční období a aktuální poptávku.

Fotografické kurzy v Praze, kterých se můžete zúčastnit

Související články