Fotokurz pro začátečníky
v oboře Hvězda, která Vás nadchne bukovým lesem
i architektonicky výjimečným letohrádkem!

Fotografický kurz pro začátečníky v oboře Hvězda

Obora Hvězda je nádherný kus přírody uprostřed města. Provedu Vás zde Vašimi fotografickými začátky. Fotografický kurz je skvělá příležitost, získat hned od počátku správné návyky a osvojit si základní principy fotografie. Začátečník není nadávka! Každý jsme někdy s něčím začínali a je důležité stavět na pevných základech.

Co se na školení naučíte?

• představení běžných funkcí digitálního fotoaparátu
  • čas, clona a ISO nejsou žádná magie
  • praktická ukázka zpracování fotografie na PC
  • kompozice, základ pěkné fotografie

Fotografický kurz v oboře Hvězda je vhodný pro úplné začátečníky.

Aktuálně vypsaný termín

není vypsaný žádný termín

Kde se budeme pohybovat?

Po úvodní teoretické části se přesuneme do obory Hvězda, kde je mnoho motivů, na kterých si můžeme ukázat konkrétní techniky a postupy fotografování. Kromě krásného bukového lesa jsou v oboře fotogenické aleje a v neposlední řadě také samotný letohrádek Hvězda.

Cena a platba

Konečná cena je 990 Kč, nejsem plátce DPH. Do 24 hodin po odeslání závazné objednávky obdržíte podrobné platební instrukce na Váš email.

Teoretická a praktická část fotokurzu

Při teoretické části (cca 1 hodina) si společně sedneme do Kavárny Do Větru a povíme si, co všechno můžeme (a měli bychom) při fotografování využívat a na co myslet.

Poté se společně vydáme fotografovat do obory. Pohybovat se budeme po cestách a v lese.

Rád Vám na konkrétní termín fotokurzu v oboře Hvězda vystavím dárkový poukaz. Překvapte své blízké originálním dárkem.

Kdo Vás bude učit?

Jmenuji se Michal Vitásek. Fotografuji převážně Prahu, zajímavou českou i zahraniční krajinu a starou i moderní architekturu. S fotoaparátem jsem již strávil tisíce hodin, poznal jsem mnoho vynikajících fotografů, přečetl o fotografii hodně knih a navštívil nesčetně výstav. Zkušenosti, které jsem za ta léta načerpal, Vám budu v průběhu celého školení předávat.

Co budeme v průběhu školení potřebovat?

Vlastní fotoaparát, nejlépe digitální zrcadlovku s výměnnými objektivy, dobře ale poslouží i kompaktní fotoaparát. Velkou výhodou je stativ, ale není nezbytný. Naopak nezbytností je Vaše dobrá nálada a chuť se naučit něco nového :-)

Počet účastníků fotokurzu

Maximální počet účastníků fotokurzu je 8 fotografů. Nezbylo-li na Vás místo v aktuálním termínu, nevěšte hlavu. Další termíny budu vypisovat s ohledem na roční období a aktuální poptávku.

Co není v ceně?

Občerstvení (káva, zákusek) během teoretické části si každý z účastníků platí sám za sebe.

Fotografické kurzy v Praze, kterých se můžete zúčastnit